NL FR EN
Tel : +32 (0)9 280 86 20 | E-mail : etalage@gouwy.be

kubus (vlak)

Prijs € 29.22  (incl. 21% BTW)

Per 1 stuk
Bestellen
5 zijden, ideaal voor presentatie van showstukken, acryl 4 mm - per stuk

Acryl (transparant) - 25 x 25 x h 14 cm

Er zijn nog geen reviews voor dit product.

Wees de eerste om dit product te beschrijven!

/shop/image/producten/15239.jpg Artikel n° 15239
pvc (rood/wit) - 21 x 21 x 21 cm
€ 10.22 (incl. 21% BTW)
Per 1 stuk
Voorraad :
/shop/image/producten/956569670225.jpg Artikel n° 15240
pvc (rood/wit) - 21 x 21 x 21 cm
€ 10.22 (incl. 21% BTW)
Per 1 stuk
Voorraad :
/shop/image/producten/956569670225.jpg Artikel n° 15241
pvc (rood/wit) - 21 x 21 x 21 cm
€ 11.31 (incl. 21% BTW)
Per 1 stuk
Voorraad :
/shop/image/producten/956569670225.jpg Artikel n° 15242
pvc (rood/wit) - 21 x 21 x 21 cm
€ 11.31 (incl. 21% BTW)
Per 1 stuk
Voorraad :
/shop/image/producten/15244.jpg Artikel n° 15244
pvc (rood/wit) - 10 x 10 x 10 cm
€ 6.84 (incl. 21% BTW)
Per 1 stuk
Voorraad :
/shop/image/producten/956569670225.jpg Artikel n° 15245
pvc (rood/wit) - 21 x 21 x 21 cm
€ 11.31 (incl. 21% BTW)
Per 1 stuk
Voorraad :
/shop/image/producten/956569670225.jpg Artikel n° 15246
pvc (rood/wit) - 21 x 21 x 21 cm
€ 11.31 (incl. 21% BTW)
Per 1 stuk
Voorraad :
/shop/image/producten/15283.jpg Artikel n° 15283
karton (wit / zwart / rood) - 22 x 22 x 22 cm
€ 12.04 (incl. 21% BTW)
Per 1 stuk
Voorraad :
-40%
/shop/image/producten/23411.jpg Artikel n° 23411
pvc (groen (mos)) - 19 mm x 100 m
€ 12.04 € 7.22
Voorraad :
-40%
/shop/image/producten/23403.jpg Artikel n° 23403
pvc (oranje) - 19 mm x 100 m
€ 12.04 € 7.22
Voorraad :
-40%
/shop/image/producten/23412.jpg Artikel n° 23412
pvc (donkergroen) - 19 mm x 100 m
€ 12.04 € 7.22
Voorraad :
-40%
/shop/image/producten/23406.jpg Artikel n° 23406
pvc (pruim) - 19 mm x 100 m
€ 12.04 € 7.22
Voorraad :
-40%
/shop/image/producten/23409.jpg Artikel n° 23409
pvc (turkoois) - 19 mm x 100 m
€ 12.04 € 7.22
Voorraad :
-40%
/shop/image/producten/23402.jpg Artikel n° 23402
pvc (zalm) - 19 mm x 100 m
€ 12.04 € 7.22
Voorraad :
-40%
/shop/image/producten/23401.jpg Artikel n° 23401
pvc (geel) - 19 mm x 100 m
€ 12.04 € 7.22
Voorraad :
-40%
/shop/image/producten/23404.jpg Artikel n° 23404
pvc (rood) - 19 mm x 100 m
€ 12.04 € 7.22
Voorraad :